Kurumsal Şirket Taşıma

antalya kurumsal şirket taşıma

Nakliyat bugün kişiler ve kurumlar için en gerekli hizmetlerden biri haline gelmiş durumdadır. Ev taşıma ve eşya taşımaya dair problemlerin ortadan kaldırılması, zorlu taşınma işlemlerinin akılcı ve pratik yöntemler ile daha güvenli bir şekilde yapılması günümüz modern nakliyat şirketlerinin temel prensipleri arasında yer almaktadır.

Uzun yıllardan beri Türkiye kapsamında nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız da gerek nakliyatın en yeni ve özel hizmetlerinden olan evden eve taşımacılık gerekse kurumsal şirket taşımada faaliyetlerini başarı ile sürdürmeyi devam ettirmektedir.

Müşterilerimizin istek ve taleplerine vermiş olduğumuz değer ile birlikte hem hizmetlerimiz hem de hizmet kapsamımız genişlemiştir.

Kurumsal Taşıma Nedir?

Kurumsal taşıma hizmetlerimiz arasında, şirket, işyeri, ofis ve büro taşıma, fabrika taşıma, okul ve hastane taşıma, laboratuvar taşıma, alışveriş merkezi taşıma gibi hizmetler bulunmaktadır. Elbette bu alanların her biri ayrı bir tecrübe ve bilgi birikimi ile özen istemektedir.

Kurumsal taşımacılık alanlarında alana özel faaliyet, alana özel malzeme ve nakliyat ekipmanı kullanımı önemlidir. Şirket taşıma ise özel olarak pek çok konuyu bir arada bulundurmaktadır.

Ofis taşıma hizmetinde, kurumun sahip olduğu tüm demirbaş eşyalar, kurum çalışanlarının özel eşyaları ve sıradan bir ev taşımadan farklı olarak resmi belgeler ve arşivler söz konusudur.

Şirket Arşivi Taşıma Hizmeti

Şirket nakliyatında arşiv taşıma işlemi, özel olarak bu konuda bilgili çalışanlar tarafından yapılmalıdır. Firmamızdan hizmet aldığınız durumda, ofislerinizde yer alan arşivlerdeki yazılı ve sesli resmi belgeler, arşivdeki sıraları bozulmadan tek tek ambalajlanmaktadır.

Yanmaz kaplama malzemeler ile imalatı yapılmış ambalaj malzemeleri, belgeleri olası yangınlara ve neme karşı koruma altına almaktadır. Belgelerin karmakarışık bir hale getirilmeden ve kesinlikle eksiksiz bir biçimde yeni arşive taşınma işlemi için ise sistemli bir ambalajlama ve nakit gereklidir.

Daha dikkatli çalışanlar doğru bir arşiv taşıma işlemi için gerekli olan ekiplerdir.

Kurumsal Taşımada Eşya Ambalajlamanın önemi

Arşiv taşımanın yanı sıra, teknoloji devrinde olduğumuz göz önünde bulundurulursa bugün şirket ve ofislerde tüm hizmet işlemleri elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla bilgisayarlar ofislerin temel çalışma ekipmanlarını oluştururlar.

Bunun yanı sıra, klima, varsa televizyon, fotokopi ve fax makinaları ve bunun gibi elektronik cihazların taşınmasına özen gösterilmelidir. Dolayısıyla ambalajlama işlemi yine burada da önem kazanmaktadır.

Doğru ambalajlama ve yerleştirme ile birlikte, amortisörlü özel nakliyat araçları tercih edildiğinde kurumsal ofis taşıma işlemi hasarsız ve başarılı bir şekilde sona erdirilir.

Ofisten Ofise Nakliyat Nedir?

Ofis nakliyatında, evden eve nakliyat kuralları geçerlidir. çalışanların bireysel eşyalarının yerleri hatta tüm eşyaların yerleri tek tek fotoğraflanır. İğneden ipliğe kadar ayrıntılı konum tespiti gerçekleştirilir. Yeni şirkete taşınan çalışanların bireysel eşyaları ve ofis eşyaları yine aynı konumlarında tek tek yerleştirilmektedir.

Alacağınız profesyonel ofis taşıma hizmetinde ücretsiz montaj ve demontaj hizmetleri de söz konusu olmaktadır. özellikle mobilyaların sökülmesi çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ancak sadece klimalarınızın demonte edilmesi işlemini klima yetkili servisleriniz ile görüşerek yaptırmanız daha doğru olacaktır.

Bireysel eşyaların ambalajlanması ve yerleştirilmesinde, eşya sahibinin mahremiyetine saygı duyulacak, eşyalar olabilecek en hassas şekilde muamele görecektir.

Ofisten Ofise Taşımada Eşya Sigortalama Hizmeti

Ofisten ofise taşıma hizmetinde eşya sigortalama büyük önem taşır. özellikle elektronik cihazların zarar görmesi, kurum sahibini tek iş günü için bile zarara uğratabileceğinden dolayı, kurumsal nakliyat işlemleri için sigortalı nakliyat işlemi kesinlikle tavsiye edilmektedir. Bunun için sizin belirlediğiniz ve önemli gördüğünüz eşyalar sigortalanmaktadır.