Antalya Şehirlerarası Nakliyat

Antalyadan tüm illere şehirler arası nakliyat hizmeti veriyoruz. Satın alınan hizmetler bakımından her geçen gün daha gelişen ülkemizde, nakliyat sektörü oldukça önemli bir paya sahip. İlk olarak Avrupa ülkelerinde ortaya çıkmış nakliyecilik bugün ülkemizde oldukça gelişmiş koşullar altında, gelişmiş ekipmanlar ve sağlam nakliyat kadrosu ile sunuluyor.

Bugün nakliyeciliğin hizmet dalları arasında, şehir için nakliyat, şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyecilik, ofis taşıma, fabrika taşıma, hastane taşıma, okul taşıma daha birçok kurumsal taşımacılık dalı, villa taşıma, antika eşya taşıma, arşiv taşıma, parsiyel taşıma gibi kollar bulunuyor.

Bunun yanı sıra depolama hizmeti de büyük ölçüde nakliyat şirketleri tarafından veriliyor. Yukarıda sayılan hizmetlerin tümü ise firmamız tarafından verilen nakliyecilik hizmetleri arasında yer alıyor. Bu yazımızda ise şehirlerarası nakliyat hizmetinin kapsamından bahsedilecektir.

Şehirler Arası Eşya Taşıma İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Şehirlerarası eşya taşımacılığı çoğu kez şehir içi eşya taşımacılığından çok daha zorlu ve yorucu bir hizmettir. Bu hizmeti verirken, firma olarak amacımız, hizmetin hengâmesini olabildiğince aza indirmek, her zaman derli toplu ve müşteriyi yormayacak bir hizmet ortaya koymaktır.

Bunun için de eşyaların ambalajlanmasından tutun nakliyat araçlarının seçimine kadar özenli davranmak gerekmektedir.

Biz de firma olarak bu desteği sizlere sunabilmek için nakliyat ekipman ve filolarımızı geliştirme yoluna gitmenin yanı sıra çalışanlarımızı da zaman zaman düzenlediğimiz eğitimler sayesinde müşteri istek ve taleplerini en uygun şekilde sağlayabilecek pozisyona getirme gayreti içerisindeyiz.

Şehirlerarası nakliye hizmetimizi ise uzak mesafeli bir evden eve taşımacılık olarak düşünebilirsiniz. Bunun için en gerekli adımlar ise ücretsiz expertiz hizmetimiz ile atılır.

ücretsiz Expertiz Hizmeti Ne İşe Yarar?

ücretsiz expertiz hizmeti, alacağınız nakliyat hizmetinin bir ön provası gibidir.

Eşyalarınızın ne kadar kapasitelik bir nakliyat aracına ihtiyaç duyduğu, eşyalarınızın hangi ambalajlar ile ambalajlanacağı, ne kadar ambalaj malzemesi harcanacağı, asansörlü nakliye hizmetine ihtiyaç duyup duymadığınız, duyuyorsanız apartmanınızın bunun için uygun olup olmadı gibi konuların her biri uzman çalışanlarımızın sizi bilgilendirmiş olduğu konulardır.

Böylece hazırlanan nakliyat sözleşmesinde, hangi hizmetleri aldığınız, hangi malzemenin ne kadar kullanıldığı yazılır ve siz de hangi hizmete ne kadar para ödemiş olduğunuzu görürsünüz. Hem de eşyalarınız profesyonel ambalajlama, eşya sigortalama gibi özel kapsamlı uygulamalar ile uzun yollar için güvence altına alınmış olur.

Şehirler Arası Nakliyede Eşya Sigortalama Hizmeti

Eşya sigortalama işlemi özellikle şehirlerarası ev taşıma işlemi için son derece gereklidir. Bu işleme şöyle bir örnek verilebilir.

Nakliyat sırasında nakliyat sözleşmesi listesinde yer alan bir çini porselen takımınızın tek bir parçası dahi eksilmiş olursa, sözleşmede takımın ederi sigorta şirketi tarafından aynı iş günü ya da en geç ertesi gün elinize nakit olarak teslim edilmekte.

Bu şekilde hasar gören eşyanızın aynısını satın alabileceğiniz bir bedel elinize geçmiş olmakta. Bu durum elbette sizin belirlemiş olduğunuz her eşya için gerekli olmakta.

özel Nakliyat Araçlarının özellikleri Nelerdir?

Şehirlerarası ev taşıma hizmeti alacağınız firmadan dikkat etmeniz gereken en önemli konunun nakliyat araçları olduğunu kesinlikle unutmamalısınız.

Uygun şekilde tek tek özel olarak ambalajlanmış olan eşyaların uzun yollarda hasar görmemesi için amortisörlü, firmanın kendisine ait olan, mobilya iç kaplama araçlar kullanılması gerekmektedir.

Eşyaların saatlerce sürecek yolda hava koşullarından nemden, soğuktan ve sıcaktan etkilenmemesi, sarsıntı durumlarında birbirine çarparak kırılmaması hatta gerekiyorsa, kasa içi sıcaklığının ayarlanabiliyor olması şarttır.

Bu tarz bir profesyonellik anlayışı ile şehirlerarası eşya taşıma yapan firmamız ile bağlantıya geçmek için iletişim adresimizi kullanabilirsiniz.