Antalya Ofis ve Büro Taşıma

Antalya Ofis büro işyeri taşıma hizmetlerinde lider olan firmamız topluma yerinde hizmet sağlayan tüm iş yerlerinde günümüzün en önemli gerekliliklerinden biri dış ve iç mimarisi modernize edilmiş mekanlarda hizmet vermek olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Daha ferah, kullanışlı ve iç mimari dekorasyonu modern teknoloji ve görselliğe göre oluşturulmuş binalarda hizmet vermek, müşteriler açısından cazibe kaynağı haline gelmeyi de beraberinde getiriyor.

Bunun bir sonucu olarak da, birçok işyeri ve ofis sahibi eskiden hizmet vermekte oldukça mekanları değiştirerek daha modern işyerlerine geçmeyi tercih ediyor. Elbette ofis çalışanlarının çoğalması, işyeri potansiyelinin büyümesi gibi durumlar da bu mekan değiştirme arayışının sebepleri arasında yer alıyor.

Bu durumda da işyeri sahiplerinin taşınma esnasında profesyonel hizmetlere ihtiyaç duyması söz konusu oluyor. Bu noktada da devreye yeni anlayışa uygun olarak hizmet veren Antalya nakliyat şirketleri devreye giriyor.

Antalya Ofis ve büro taşıma başta olmak üzere bu sektörün her kolunda hizmet vermekte olan şirketimiz de müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiş durumda.

Ofisten Ofise Taşımacılık Hizmeti

Antalya Ofis ve büro taşımacılığı hizmetinin, modern nakliyat sektöründe en önemli getirilerinden biri, ofis eşyaların olduğu gibi, konumları bile aynı olacak şekilde yeni ofise taşınması olmakta. Nakliyat öncesinde gerçekleştirilen fotoğraf çekimi işlemi sayesinde çalışanların ve ofisin eşyaları aynı konumlarında olacak şekilde yerleştiriliyor.

Fotoğraf çekimi sonrasında yapılan profesyonel ambalajlama işlemi sayesinde, elektronik cihazların, bilgisayar, fotokopi makinası ve fax makinası gibi cihazların ambalajlanması en üst düzey koruma ile gerçekleştiriliyor.

özel ambalaj malzemeleri aynı zamanda büro arşivlerindeki belgelerin arşivlenmesinde de kullanılıyor. Vermiş olduğumuz hizmet kapsamında, ofislerinizi taşırken ücretsiz expertiz, eşya sigortalama, Antalya asansörlü taşıma, profesyonel ambalajlama, ücretsiz montaj ve demontaj hizmetlerini alabilmeniz mümkün olmakta.

Sigortalı Büro Taşıma Hizmeti

Büro taşımada sigortalı nakliyat hizmeti, elbette işyeri sahiplerini maddi anlamda güvence altına alan önemli uygulamalardan biri durumunda.

Ofis eşyalarının hasar görmesi durumunda, iş günü kayıpları yaşanması ile birlikte, eşyaları satın alırken harcanmış olan bütçeye ek olarak bu eşyaların tamiri ya da yeniden alınması sırasında harcanan bütçe işyeri sahipleri açısından büyük kayıp oluşturabiliyor.

Ancak devreye sigorta girdiği zaman hemen ertesi gün eşya bedelinin nakit olarak sigorta şirketi tarafından büro sahibine teslim edilmesi, tüm bu kayıpları ortadan kaldırmış oluyor. Bu yüzden özellikle kurumsal taşımacılıkta eşya sigortalama tavsiye edilen uygulamalardan biri durumunda.

Kurumsal Taşımacılıkta ücretsiz Expertiz

Kurumsal taşımada ücretsiz expertiz hizmeti ise nakliyatın bir ön planlaması olarak düşünülebilir. Ofisin keşfi, eşyaların hassasiyet durumlarına göre gruplandırılması ofis nakliyatı ücretlerinin hesaplanması bu hizmet sırasında gerçekleştiriliyor.

Nakliyat talebinde bulunan kişinin bütçeye göre farklı şirketleri tercih etmesi de söz konusu olabiliyor. Ancak nakliyat sözleşmesinde hangi hizmete ne kadar para vermiş olduğunuz tek tek belirtildiğinden dolayı her halükarda sıradan bir ofis ve büro nakliyatı hizmetine göre çok nitelikli bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

ücretsiz expertiz hizmeti sırasında aynı zamanda sigortalanacak eşyalara ve asansörlü nakliyat hizmetine de karar veriliyor. Bu hizmeti almanın bir diğer avantajı ise nakliyat gününde ortaya çıkabilecek problemleri önceden görülerek çözümlenmesi olmakta.

Antalya Ofis Taşımacılığında Zaman Sorununu Ortadan Kaldırıyoruz

Türkiye'nin en önemli kurumsal taşımacılık firmaları arasında yer alan firmamız, nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmek için süre ve zaman kısıtlamasında bulunmuyor.

İşyerinizin en yoğun ve çalışma performansınızın en yüksek olduğu dönemlerde taşıma işlemi gerçekleştirilmesi müşterilerimizden talep edilmiyor.

Bunun yerine çalışanların performansını en az etkileyecek şekilde hafta sonlarında ya da mesai saatleri dışında ambalajlama ve transfer işlemlerini gerçekleştirmemiz söz konusu olabiliyor.