Antalya Evden Eve Nakliyat

antalya evden eve nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat firmamız uzun yıllardan beri vermiş olduğu profesyonel nakliyat hizmeti nde, gerek hizmet kapsamını gerekse hizmet ulaştırdığı müşteri kitlesini her geçen gün geliştirmekte.

Köyden kente, kasabadan ilçeye kadar her yerleşim birimine Antalya profesyonel evden eve nakliyat hizmeti tarafımızca verilmekte. Peki evden eve nakliyat nedir ve klasik nakliyat anlayışından farkı var mıdır?

Evden Eve Nakliyatın Klasik Nakliyecilikten Farkı Nedir?

Elbette evden eve nakliyatın gelişi güzel eşya taşımadan büyük farkları bulunmakta. Bu hizmette öncelikli olan prensip, müşterilerin hiçbir şekilde enerji ve zaman kaybı yaşamadan, eşyalarına dokunmak zorunda bile kalmadan taşıma işlemi gerçekleştirilmekte.

Eşya kolileme olarak bilinen ve müşteriyi haftalarca uğraştıran, ancak yine de hasarsız eşya taşımaya mani olmayan bireysel uygulamanın tamamen ortadan kalkmış olması Antalya evden eve taşımacılık ile mümkün oldu.

Firmamız da müşterilerine ne kaliteli şekilde profesyonel ambalajlama desteği sunuyor. Biraz bu hizmetten bahsedelim.

Profesyonel Eşya Ambalajlama Hizmetinin Ayrıntıları

Profesyonel ambalajlama hizmeti bir nevi eşyaya özel ambalajlama olarak düşünülebilir. Bu hizmette, eşyalarınız profesyonel çalışanlar tarafından fiziksel özelliklerine göre gruplandırılır.

Kırılgan eşyalar, kolay çizilebilir eşyalar, antika eşyalar, hassas eşyalar, elektronik ev aletleri, beyaz eşyalar, mobilyalar ve kıyafetler yani tekstil ürünleri ayrı ayrı gruplandırılarak bu eşyaların her biri için özel ambalajlar kullanılır.

Antalya Evden Eve Nakliyat firmaları arasında lider olan Antalyalı Nakliyat tarafından Hava baloncuklu ambalaj malzemeleri farklı ebat ve kalınlıklarda kullanılır. Bu şekilde eşyalarınız hiçbir şekilde çizilme ve kırılma olmadan taşınır.

Kalın battaniyeler de mobilya ve beyaz eşyaların taşınması için çoğu kez idealdir. Kıyafetleriniz ise özel nakliyat araçlarında, poşetler içinde askıda buruşmadan, toz nem ve kirden etkilenmeden taşınmaktadır.

Evden Eve Taşımacılıkta Eşya Fotoğraflama

Antalya Profesyonel evden eve taşımacılık da en önemli ve farkı belli eden hizmet eşyaların eski evinizden alındığı gibi yeni evinize yerleştirilmesidir.

Eşyaların dolaplar ve çekmeceler içindeki konumlarının olduğu gibi bırakılması için iğneden ipliğe kadar fotoğraflama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede fotoğraflarda eşyalarınız hangi konumda ise yeni evinizde ambalajlarından tek tek sökülen eşyalarınız aynı konumlarına yerleştirilecektir.

Mobilyalarınızın Montajı ve De Montajı Firmamız Tarafından Gerçekleştirilir mi?

Evden eve nakliye de en çok merak edilen konulardan bir tanesi de eşyaların ve özellikle de mobilyaların montaj ya da de montajının firma çalışanları tarafından yapılıp yapılmadığıdır.

Firmamızı tercih etmeniz durumunda, güvenli taşıma ve nakliyat aracı nın kapasitesini en verimli şekilde kullanma adına mutlaka gerekli olan demontaj işlemi çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla bunun için bir mobilya ustası tutarak ek bir masrafa girmenize gerek kalmaz.

Buna ek olarak evden eve eşya taşımacılığı hizmetinde, sonradan yaptırmış olduğunuz gömme dolaplarınızın ya da duşakabinlerinizin sökümü de rahatlıklar gerçekleştirilmektedir. Banyo küvetlerinizin taşınması hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Güvenli Eşya Taşımada İlk Adım; ücretsiz Expertiz

Güvenli eşya taşıma için büyük gerekliliklerden biri olan asansörlü taşıma hizmeti, elbette şirketimiz tarafından da en kaliteli şekilde sunulan bir hizmet.

Bunun için önceden ücretsiz expertiz çalışanlarımızın evinize gelmesi ile birlikte, eşya kapasiteniz, apartmanınızın Antalya asansörlü nakliyat hizmetine uygunluğu, apartmanın keşfi, nakliyat için gerekli olan malzemeler ve eşya sigortalama hizmetine karar verilmekte.

Eşya Sigortalama Hizmeti Tam Olarak Nedir?

Antalya sigortalı evden eve nakliyat, bugün ev taşıma hizmetinin kalitesini belirleyen en önemli unsur olmakta. ücretsiz expertiz ekibi tarafından hizmeti almanızdan önce düzenlenen nakliyat sözleşmesinde, sigortalanacak eşyalarınıza, bu eşyaların bedellerine en ayrıntılı şekilde sizin isteğiniz zerine yer verilmekte.

Bizden alacağınız hizmetin kapsamını daha ayrıntılı öğrenmek için firma çalışanlarımız ile bağlantıya geçebilirsiniz.